• Ysoft SafeQ 6
  • PaperCut
  • OptimiDoc
  • Q-Vision

Ysoft SafeQ 6

Platforma rozwiązań dla przepływów zadań

Zarządzanie drukowaniem

Scentralizowane zarządzanie drukowaniem zmniejszające koszty co najmniej o 30%, poprawiające bezpieczeństwo dokumentów i zwiększające produktywność. Obejmuje funkcję pull-printing umożliwiającą drukowanie z dowolnego urządzenia oraz oparte na stanie faktycznym audyty użycia.

Przechwytywanie dokumentów

Zwiększona wydajność przepływów zadań dzięki zautomatyzowanemu przechwytywaniu i dostarczaniu dokumentów, wymuszane zasady bezpieczeństwa cyfrowego oraz szybsze wyszukiwanie i uzyskiwanie dokumentów.

Bezpieczeństwo

Obecnie coraz częściej przedsiębiorstwa inwestują znaczne sumy w zabezpieczenie swoich poufnych danych, niemniej wiele firm wciąż nie docenia ryzyka związanego z nieuprawnionym ujawnieniem informacji zawartych w papierowych dokumentach. Każdy wydruk dokumentu wiąże się z zagrożeniem bezpieczeństwa oraz ryzykiem, że poufne dane trafią do wszystkich pracowników, a także do klientów lub konkurentów.

SafeQ5
SafeQ 1
SafeQ3
Safeq2 1

Y SOFT — BUILD SMART BUSINESS

Build Smart Business — czyli „buduj mądrą firmę”, to nie tylko hasło firmy Y Soft, lecz zdanie definiujące naszą misję. Naszym celem jest tworzenie inteligentnych, wydajnych rozwiązań biurowych klasy korporacyjnej. Każda organizacja, niezależenie od rozmiaru, musi funkcjonować wydajnie, aby zachować swoją konkurencyjność. Rozwiązania firmy Y Soft należą do czołówki produktów pozwalających przedsiębiorstwom stawiać czoła wyzwaniom związanym z wydajnością i osiągać oszczędności, większą produktywność oraz poprawę bezpieczeństwa dokumentów.

Jesteśmy partnerem przedsiębiorstw i pomagamy im osiągnąć sukces. Nasze wsparcie rozpoczyna się od określenia rozwiązania najlepiej dopasowanego do bieżących potrzeb i infrastruktury organizacji poprzez konsultacje projektowe, zalecenia dotyczące architektury i inne usługi wsparcia przedsprzedażowego. W trakcie wdrożenia i po nim firma Y Soft świadczy najwyższej klasy usługi w zakresie obsługi klienta. Dział obsługi klientów firmy Y Soft jest zespołem o globalnym zasięgu, który nieustannie spełnia najwyższe wymogi naszych partnerów i klientów na całym świecie.

Zapraszamy do naszego centrum pokazowego w Warszawie na prezentacje możliwości oprogramowania SafeQ6 w dogodnym dla Państwa terminie.

Optimidoc

Oszczędności

Kontrola kosztów

Przejrzystość

Wygodny system raportowania

Mobile Print

Drukuj bezpośrednio z chmury

Bezpieczeństwo

Zabezpieczenie wydruków przed niepożadanymi użytkownikami

Zarządzanie flotą urządzeń

Zarządzanie drukiem zwiększa produktywność i wydajność Twoich pracowników. Drukowanie dokumentów na dowolnym urządzeniu jest łatwiejsze i szybsze, niezależnie od miejsca wysłania zadania. OptimiDoc zarządza poszczególnymi zadaniami drukowania i dostosowuje ostateczny kształt dokumentu bezpośrednio na urządzeniu wielofunkcyjnym.

Bezpieczeństwo

Zaloguj się przy użyciu karty lub kodu PIN Przed użyciem urządzenia użytkownik musi użyć swojej karty RFID. Dzięki wielu obsługiwanym standardom klienci, którzy już mają wdrożony system kart (np. Kontrola dostępu), mogą korzystać z istniejących kart.

Drukowanie dokumentów

Pojemność twojego miejsca do przechowywania nie będzie już limitem Miejsca do przechowywania w chmurze są koniecznością dla nowoczesnych biur. Przeglądaj i wysyłaj dokumenty bezpośrednio na panelu urządzenia wielofunkcyjnego. Dzięki funkcji sing-on w połączeniu z witrynami do przechowywania w chmurze użytkownik nie musi za każdym razem wpisywać loginu.

Get 25% Off On Your First Purchase!

Try It For Free. No Registration Needed.

Trending Products

logo leaf new

Customers Reviews

logo leaf new
5/5
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
client02 free img
Mila Kunis

Deal Of The Day 15% Off On All Vegetables!

I am text block. Click edit button to change this tex em ips.

5/5
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
client01 free img
Mike Sendler
Featured Brands:
logo01 free img
logo02 free img
logo03 free img
logo04 free img
logo05 free img