Ysoft SafeQ 6

Platforma rozwiązań dla przepływów zadań

Zarządzanie drukowaniem

Scentralizowane zarządzanie drukowaniem zmniejszające koszty co najmniej o 30%, poprawiające bezpieczeństwo dokumentów i zwiększające produktywność. Obejmuje funkcję pull-printing umożliwiającą drukowanie z dowolnego urządzenia oraz oparte na stanie faktycznym audyty użycia.

Przechwytywanie dokumentów

Zwiększona wydajność przepływów zadań dzięki zautomatyzowanemu przechwytywaniu i dostarczaniu dokumentów, wymuszane zasady bezpieczeństwa cyfrowego oraz szybsze wyszukiwanie i uzyskiwanie dokumentów.

Bezpieczeństwo

Obecnie coraz częściej przedsiębiorstwa inwestują znaczne sumy w zabezpieczenie swoich poufnych danych, niemniej wiele firm wciąż nie docenia ryzyka związanego z nieuprawnionym ujawnieniem informacji zawartych w papierowych dokumentach. Każdy wydruk dokumentu wiąże się z zagrożeniem bezpieczeństwa oraz ryzykiem, że poufne dane trafią do wszystkich pracowników, a także do klientów lub konkurentów.

SafeQ5
SafeQ 1
SafeQ3
Safeq2 1

Y SOFT — BUILD SMART BUSINESS

Build Smart Business — czyli „buduj mądrą firmę”, to nie tylko hasło firmy Y Soft, lecz zdanie definiujące naszą misję. Naszym celem jest tworzenie inteligentnych, wydajnych rozwiązań biurowych klasy korporacyjnej. Każda organizacja, niezależenie od rozmiaru, musi funkcjonować wydajnie, aby zachować swoją konkurencyjność. Rozwiązania firmy Y Soft należą do czołówki produktów pozwalających przedsiębiorstwom stawiać czoła wyzwaniom związanym z wydajnością i osiągać oszczędności, większą produktywność oraz poprawę bezpieczeństwa dokumentów.

Jesteśmy partnerem przedsiębiorstw i pomagamy im osiągnąć sukces. Nasze wsparcie rozpoczyna się od określenia rozwiązania najlepiej dopasowanego do bieżących potrzeb i infrastruktury organizacji poprzez konsultacje projektowe, zalecenia dotyczące architektury i inne usługi wsparcia przedsprzedażowego. W trakcie wdrożenia i po nim firma Y Soft świadczy najwyższej klasy usługi w zakresie obsługi klienta. Dział obsługi klientów firmy Y Soft jest zespołem o globalnym zasięgu, który nieustannie spełnia najwyższe wymogi naszych partnerów i klientów na całym świecie.

Zapraszamy do naszego centrum pokazowego w Warszawie na prezentacje możliwości oprogramowania SafeQ6 w dogodnym dla Państwa terminie.

 Przejmij kontrolę nad zarządzaniem drukarkami i   urządzeniami wielofunkcyjnymi.

Oprogramowanie Paper Cut MF umożliwia zarządzanie wydrukami, obniżając koszty i wpływ na środowisko dzięki lepszej kontroli i analizie. Obejmuje wbudowane oprogramowanie, które działa na kopiarce/urządzeniu wielofunkcyjnym, aby umożliwić śledzenie, kontrolę i bezpieczne dopuszczenie do druku bezpośrednio z panelu urządzenia.

Odkryj korzyści

 • Śledzenie wszystkich drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych
 • Bezpieczne dopuszczenie do druku
 • Kontrola zużycia i raportowanie
 • Zwrot kosztów
 • Wymuszanie zasad drukowania
 • Minimalizacja odpadów
 • Drukowanie przez Internet
 • Możliwość zarejestrowania kilku urządzeń na tej samej licencji
Zrzuty ekranowe PaperCut

 

Dlaczego warto wybrać PaperCut MF?

 • Oprogramowanie łatwe do zainstalowania, użycia i zarządzania
 • Nowoczesne, bogate w funkcje i regularnie aktualizowane oprogramowanie
 • Kompleksowe rozwiązanie od liderów zarządzania drukiem
 • Żadnych kosztownych komponentów rozszerzeniowych od stron trzecich
 • Oprogramowanie wbudowane dla wszystkich marek urządzeń wielofunkcyjnych
 • Proste licencjonowanie
 • Wsparcie wieloplatformowe
 • Setki tysięcy klientów na całym świecie

Doświadczenie pełnej autonomii drukowania z MF

 • Śledzenie i kontrola fotokopiowania walk-up / off-the-glass przy użyciu rozwiązań programowych i sprzętowych
 • Zarządzanie prowadzone w 100% przez Internet pozwala na kontrolę przez administratora z dowolnego miejsca w sieci
 • Wsparcie wieloplatformowe zarówno dla serwerów, jak i klientów Produkt dostępny w wersjach dla systemów Windows, Mac, Novell i Linux
 • Filozofia vendor neutral – żadnych umów na wyłączność z producentami sprzętu lub oprogramowania
 • Zróżnicowanie opłat za kopiowanie/drukowanie, co pozwala na określenie kosztu na fotokopiarkę lub drukarkę
 • Zróżnicowanie cen za drukowanie kolorowe, dwustronne i wielkoformatowe
 • Udostępnianie wydruków i bezpiecznego drukowania dla opcji „płać w miarę drukowania” w bibliotekach publicznych i kafejkach internetowych
 • Zaawansowane raportowanie w formatach PDF, HTML i Excel, które może być zautomatyzowane

Zwiększona produktywność, zmniejszone koszty i promocja zrównoważonego ekologicznie druku

 • Obciążanie kont współdzielonych – świetna opcja do przydzielania kosztów działom, wydziałom lub centrom kosztowym (np. kody projektów, kwestie prawne itd.)
 • Importowanie użytkowników i grup z Active Directory, Azure AD lub serwera LDAP, jak Open Directory lub Novell eDirectory
 • Ponad 80 wbudowanych, sieciowych raportów, w tym na temat oceny oddziaływania na środowisko
 • Wsparcie dla raportów niestandardowych oraz integracja z aplikacjami dla tablic wskaźników analityki biznesowej (BI dashboards)
 • Druk mobilny/BYOD („bring your own device”) – udostępnianie wydruków mobilnych, zastępstwo Google Cloud Print, obsługa systemów Android i iOS oraz usługa Web Print.Cloud Print dla Chrome books (już wkrótce też dla systemów Windows i Mac)
 • Śledzenie lokalnych drukarek
 • Zintegrowane skanowanie (dla wybranych producentów)
 • PaperCut Site Server – zapewnia elastyczność systemu w środowiskach wielomiejscowych i wieloserwerowych.
 • Obsługa drukowania bez serwera – PaperCut pozwala na bezpośrednie przesyłanie pliku do druku z komputera do drukarki, bez pośrednictwa serwera.

Skanowanie i digitalizacja dokumentów

Dzięki nowoczesnym technologiom chmury i przetwarzania dokumentów PaperCut MF sprawia, że skanowanie za pomocą urządzeń wielofunkcyjnych staje się prostsze, inteligentniejsze i przyjaźniejsze dla biznesu niż kiedykolwiek przedtem, aby dostarczać naszym klientom więcej informacji z jeszcze większą łatwością.

Dowolny cel

Skanowanie za jednym dotknięciem do folderów domowych, e-maili lub kont w chmurze takich jak Google Drive, OneDrive, Sharepoint, Box.net i Dropbox

Inteligentniejsze dokumenty digitalizowane

Aktywacja OCR (optycznego rozpoznawania pisma) i przetwarzanie obrazów sprawia, że dokumenty stają się przydatniejsze, a ich tekst – możliwy do wyszukiwania i edytowalny.

Rozwiązanie uniwersalnie przyjazne użytkownikom

Klienci mogą cieszyć się spójnym, nowoczesnym i łatwym w użyciu interfejsem do skanowania na urządzeniach wielofunkcyjnych, niezależnie od ich modelu i marki.

Masz pytania? Zadzwoń!

22 868 22 60

Czym jest Optimidoc?

Optimidoc jest rozwiązaniem, które:
Upraszcza i przyspiesza pracę Twoich pracowników
Chroni dokumenty
Dzięki wbudowanym narzędziom zmniejsza koszty prowadzenia działalności
Zapewnia kontrolę kosztów w sferze kopiowania / drukowania / skanowania

od

Mocne strony Optimidoc

System na bieżąco wspierany i rozwijany (patche wychodzą +/- raz na miesiąc, każdy zawiera zarówno rozwiązanie bugów, jak i usprawnienia)

Drukowanie (wydruk podążający/zabezpieczony; wydruki z repozytoriów – zarówno chmury, jak i folderów sieciowych; terminale z podglądem pracy i wykańczaniem dokumentów; wydruk mobilny – przez www, email lub aplikację mobilną)

Skanowanie (digitalizacja i wrzucanie dokumentów w chmurę wykorzystując SSO; przeglądnie folderów z terminala; konwersja dokumentów do wielu formatów docelowych; wprowadzanie danych do procesów skanowania wykorzystując e-mail, www, aplikację mobilną)

Dobrodziejstwo OCR do wykorzystania przy procesach skanowania – niemal wszystko co oferuje ABBYY Finereader Engine (rozpoznawanie kodów kreskowych; wprowadzanie metadanych z poziomu terminala lub wyciąganie ich z dokumentów; poprawa jakości obrazów przy skanach; dzielenie dokumentów na pojedyncze pliki)

Kontrola kosztów (zliczanie kopii, wydruków, skanów; czytelne raporty przez www albo nasz arkusz .xls; automatyczne raportowanie; przy dużych instalacjach tworzenie kostki OLAP)

Bezpieczeństwo (zabezpieczenie dostępu do urządzeń; blokowanie dostępu do funkcji; reguły druku; szyfrowanie komunikacji TLS)

Integracja z urządzeniami (rebranding; SSO z innych systemów zainstalowanych na urządzeniach; polskie tłumaczenie)

Aplikacja mobilna (uwierzytelnianie; funkcjonalność wydruku podążającego na drukarkach bez panelu; wrzucanie skanów do procesów bezpośrednio z telefonu)

od1

Osiągnij do 30%
oszczędności kosztów druku
z OptimiDoc

Jak wygląda realizacja?

gallery 1
Ocena potrzeb

Podczas rozmowy telefonicznej lub spotkania, zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej działalności.

od2
Wycena

Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę rozwiązania wraz z wdrożeniem.

od4
Instalacja

Wykwalifikowany zespół specjalistów zarówno od IT jak i urządzeń biurowych dokonuje instalacji zdalnie bądź u klienta.

od5
Szkolenia i wsparcie

Po instalacji prowadzone są szkolenia z obsługi  dla pracowników i działów IT klienta. Pomoc techniczna świadczona jest przez nasz helpdesk przez cały okres trwania wsparcia.

window banner 03

Zadowoleni klienci

"System prosty w obsłudze, instalacja przebiegła szybko i sprawnie a samo rozwiązanie w rozsądnych pieniądzach. Polecam"
Krzysztof Rospara
Warszawa

 

Q-vision jest unikatowym, modułowym rozwiązaniem, którego celem jest kontrola kosztów związanych z drukowaniem, kopiowaniem i przetwarzaniem dokumentów w nowoczesnym biurze. System zapewnia kontrolę dostępu do urządzeń, monitorowanie statusu wykonywanych prac oraz rozszerza funkcjonalność urządzeń o opcje wydruku poufnego i podążającego, skanowania według zasad definiowanych przez użytkowników.

 

Zaawansowane funkcje

Zarządzanie zabezpieczeniami i prawami

 • ochrona przed nieautoryzowanym użyciem funkcji drukowania za pomocą terminali
 • uwierzytelnianie przy użyciu praktycznie dowolnej metody, np. karty zbliżeniowej, numeru PIN, loginu domenowego itp.
 • łatwe administrowanie prawami do drukowania użytkowników, działów na podstawie odwzorowanej w systemie struktury firmy
 • natychmiastowy wgląd w to, kto drukuje, jakie dokumenty są drukowane, które urządzenia są do tego używane
 • łatwe definiowanie praw dostępu i dozwolonych metod drukowania

Monitorowanie i raportowanie

 • szczegółowe monitorowanie operacji drukowania, kopiowania, skanowania
 • zestaw raportów standardowych zapewniających przystępne informacje zbiorcze, dotyczące użytkowników, działów i projektów
 • możliwość generowania specjalistycznych raportów dostosowanych do określonych potrzeb i celów
 • automatycznie wysyłane na adresy e-mail lub do folderów
 • raporty w wybranym formacie (html, xls, xml, csv, PDF)
 • bezpieczne drukowanie dzięki funkcji druku podążającego, która umożliwia odbieranie wydruków z dowolnej drukarki
 • funkcja delegowania kolejki, umożliwiająca udostępnianie drukowanych dokumentów między działami lub pracownikami różnego szczebla w hierarchii organizacyjnej
 • zarządzanie zadaniami drukowania za pośrednictwem interfejsu opartego na sieci Web lub bezpośrednio na urządzeniu (usuwanie, dodawanie do ulubionych) nawet już po wysłaniu zadania do wydrukowania
 • system reguł drukowania z obsługą wyboru najbardziej ekonomicznych urządzeń w celu zapobiegania marnowaniu papieru i tonera
 • zwalnianie wydruków z możliwością wyboru dokumentów do wydruku z kolejki, co zapobiega wydrukowi dokumentów niepotrzebnych

Zarządzanie skanowaniem

 • automatyczne skanowanie jednym kliknięciem na adres e-mail użytkownika lub do folderu
 • definiowanie procesów skanowania przy użyciu metadanych
 • możliwość tworzenia złożonych przepływów pracy skanowania, dostosowanych do procesów w przedsiębiorstwie, takich np. jak OCR i archiwizacja

Integracja z systemem informatycznym

 • centralne administrowanie usługą drukowania i monitorowanie jej w całej firmie za pośrednictwem jednego interfejsu opartego na sieci Web, powiązanego z usługami katalogowymi
 • automatyczna dystrybucja ustawień do wszystkich lokalizacji
 • optymalizacja operacji sieciowych
 • nieprzerwany dostęp do usług drukowania we wszystkich lokalizacjach, nawet w przypadku awarii serwera centralnego