1

Poszukujemy osób do pracy w dziale handlowym:

 Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i umacnianie relacji w wyznaczonym sektorze rynku.
  • Realizacja planów sprzedażowych.
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych zgodnie z zasadami obowiązującymi w firmie.
  • Nadzór nad realizacją projektów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży sprzętu drukującego i rozwiązań IT.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług IT.
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w ambitnym i dynamicznym zespole.

CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowy prosimy wysyłać na adres rekrutacja@superkopia.pl

Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez Paweł Sójka – Super Kopia Tech z siedzibą w Warszawie przy ul. Jutrzenki 46 , 02-230, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Paweł Sójka – Super Kopia Tech   z siedzibą w Warszawie przy ul. Jutrzenki 46 , 02-230 na adres e-mail: rekrutacja@superkopia.pl.

Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.