Seria RS+
Pełne możliwości rozwiązanienie dla edukacji
Dowiedz się więcej
Seria X
Idealne narzędzie podczas spotkań, konferencji oraz "burzy mózgów"
Dowiedz się więcej
MIRA
Najnowsza technologia monitorów interaktywnych
Dowiedz się więcej
Previous slide
Next slide

Odkryj sposób na większą efektywność w pracy razem z produktami Newline

Szeroka gama rozwiązań dla edukacji oraz firm każdej wielkości

Dlaczego Newline?

Firma Newline dostarcza najlepsze produkty, usługi i rozwiązania, pasujące do nowoczesnych miejsc pracy, szkół i korporacji.
W Newline Interactive tworzymy innowacyjne rozwiązania, łatwe w użyciu dla każdego.

NL7
mira1

Nowa generacja Newline Flex to 27″ na biurkowe monitory interaktywne spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Jeżeli oczekujesz:
Dobrej jakości dźwięku
Znakomitego obrazu
Intuicyjnej dotykowej obsłudze

Poznaj

flex

Poznaj nową generację monitorów Newline. Flex TT-2721AIO to 27-calowy monitor dotykowy wyposażony w wysokiej jakości urządzenia do wideokonferencji – kamera 4K, aż 8 mikrofonów oraz głośniki z subwooferem to gwarancja świetnej jakości dźwięku i obrazu.

Użytkownik może swobodnie zmieniać kąt nachylenia urządzenia, pisać naturalnie jak po kartce papieru dzięki Palm Rejection i korzystać z aktywnego pisaka współpracującego z Windows Ink.

Kompaktowy, łatwy w transporcie monitor pozwala na stworzenie wygodnego stanowiska pracy, gdziekolwiek zajdzie taka potrzeba. Newline Flex jest błyskawicznie gotowy do pracy – łączy się z laptopem za pomocą tylko jednego kabla (dotyczy modeli ze złączem USB-C)flex2

nl

Newline RS+

Newline CAST – bezprzewodowe udostępnianie ekranu z urządzeń Windows, Android, MacOS, iPadOS i iOS oraz przeglądarek Chrome i Firefox (w tym także przez internet, bez konieczności uzyskiwania dostępu do sieci WiFi). Zdalna kontrola nad urządzeniem przesyłającym obraz (Windows), do 6 urządzeń podłączonych do sesji jednocześnie. 

Newline BROADCAST – streaming obrazu z monitora do 200 urządzeń w sieci lokalnej lub przez internet. Oglądający korzystają wyłącznie z przeglądarki, brak konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

Newline DISPLAY MANAGEMENT – zaawansowane zarządzanie nieskończoną ilością ekranów z panelu administracyjnego. Możliwość wyświetlania komunikatów na ekranie dowolnego lub wszystkich monitorów, system wideorozmowy z administratorem w celu zdalnego rozwiązywania problemów bez odchodzenia od ekranu, zdalne instalowanie aplikacji na monitorach.

nl3 1
x

Newline X

Newline WORKSPACE – współdzielona przestrzeń kreatywna – biała tablica, import zdjęć, praca z plikami PDF i Office jednocześnie w kilku lokalizacjach, videochat, możliwość zdalnej pracy nad jednym projektem z kilku monitorów z poziomu Androida (brak konieczności posiadania OPS’a).

Newline LAUNCH CONTROL – uwierzytelnianie w usługach Microsoft (Skype, Teams, Office, OneDrive) za pomocą urządzenia mobilnego. Automatyczne wylogowanie po odejściu od monitora. 

Mira

Rozpoznawanie gestów. Monitor rozpoznaje czy korzystamy z palca, długopisu (cienkiej i grubej końcówki), pięści (do „zmazywania”) czy np gestu „szczypania” do powiększania i zmniejszania widoku – oraz sam uruchamia odpowiednie funkcje w pakiecie Office (rysowanie, notowanie odręczne). Plik może później zostać zapisany z notatkami jako edytowalny xlsx, docx czy pptx i udostępniony uczestnikom spotkania prosto z monitora.

Optical Bonding co pozwala osiągnąć doskonałe parametry obrazu (kąt widzenia, kolory, ostrość) przy jednoczesnym obniżeniu wagi urządzenia. To JEDYNE monitory na rynku wykonane w tej technologii.

Dynamiczne USB – monitor zachowuje się jak hub USB udostępniając podłączone do niego urządzenia automatycznie każdemu z urządzeń źródłowych (PC/OPS/Android) – w tym wbudowane w monitor kamery i mikrofony.

W standardzie kompletny system obsługi spotkań oparty na Androidzie (min. jest to wbudowana funkcja białej tablicy, bezprzewodowy screen sharing, obsługa aplikacji do wideokonferencji itp). Istnieje możliwość integracji z wieloma systemami wideokonferencji

mira 1