Najlepsze urządzenia wielofunkcyjne poleasingowe

Nasza firma Superkopia oferuje najwyższej jakości urządzenia wielofunkcyjne poleasingowe – to sprawdzony wybór dla użytkowników, którym zależy na sprawnych, wydajnych i tanich modelach do swojego biura i nie tylko!

Niezawodne drukowanie, kopiowanie oraz skanowanie, a także faksowanie – urządzenia wielofunkcyjne to najlepsze wsparcie w pracach biurowych. Dzięki nim można przygotowywać dokumenty zarówno w czerni i bieli (mono), jak również w kolorze w szerokiej gamie formatów w zależności od wybranego modelu.

W ofercie posiadamy urządzenia wielofunkcyjne doskonałe dla każdego użytkownika – zarówno do mniejszych biur, gdzie nie wykonuje się tak wielu kopii na dzień, jak również do dużych korporacji, w których ważne jest uzyskanie maksymalnej wydajności i oszczędności pracy urządzenia.

Nasza firma zyskała wieloletnie doświadczenie w pracy z urządzeniami wielofunkcyjnymi poleasingowymi – jesteśmy w stanie zaprezentować Państwu tak szeroką gamę różnych markowych modeli, a także zapewniamy kompleksowe wsparcie przy ich doborze.

Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi zaletami urządzeń wielofunkcyjnych poleasingowych oraz zapraszamy do sprawdzenia wszystkich dostępnych modeli w naszej ofercie!

Dlaczego warto zakupić poleasingowe urządzenia wielofunkcyjne?

Zakupienie urządzenia wielofunkcyjnego po leasingu związane jest z wieloma zaletami – to szansa na kupno topowego modelu uznanej marki w znacznie niższej cenie niż nowe, a przy tym w świetnym stanie technicznym.

Urządzenia poleasingowe pochodzą z leasingu – najczęściej mają po 2-3 lata, dzięki czemu to nadal nowoczesne modele, które mogą z powodzeniem pracować przez kolejne lata w nowym miejscu.

Zanim jednak trafią na sprzedaż, są dokładnie kontrolowane i testowane, a w razie potrzeby naprawiane, aby mogły pracować bez zarzutu. Dzięki temu klient kupuje urządzenie, które nadal jest w stanie niezawodnie kopiować, drukować i skanować dokumentację.

Sprawdzone modele poleasingowe są bezpieczniejsze niż urządzenia używane, co do których rzeczywistego stanu technicznego nie ma pewności.

Co więcej, na urządzenia udzielana jest gwarancja – jeśli pojawią się jakieś usterki, można liczyć na bezpłatne naprawy w ramach ochrony gwarancyjnej.

Zalety urządzeń wielofunkcyjnych po leasingu:

  • Atrakcyjna cena – urządzenia wielofunkcyjne poleasingowe wyróżniają się bardzo atrakcyjnymi cenami w stosunku do modeli nowych.
  • Niezawodny wybór – dostępne na sprzedaż modele to najwyższa jakość dla najbardziej wymagających użytkowników, którym zależy na niezawodnej, elastycznej i wydajnej pracy.
  • Bezpieczeństwo zakupu – urządzenia poleasingowe są sprawdzane przed wystawieniem na sprzedaż, dlatego są w pełni sprawne i przygotowane do pracy.
  • Gwarancja – urządzenia posiadają gwarancję, dzięki czemu użytkownicy mogą liczyć na wsparcie serwisowe w razie jakichkolwiek usterek.
  • Urządzenie gotowe do pracy- klient od razu dostaje urządzenie wyposażone we wszystkie niezbędne materiały eksploatacyjne potrzebne do prawidłowego funkcjonowania urządzenia (tonery,bębny, wkład światłoczuły, developery)

Profesjonalna pomoc w zakupie

Zależy nam na tym, aby każdy z naszych klientów był całkowicie zadowolony z zakupów dokonanych firmie Superkopia. Właśnie dlatego do każdego podchodzimy w sposób indywidualny – dla pełnej satysfakcji.

Gdy mają Państwo problemy w doborze odpowiedniego urządzenia, zawsze jesteśmy gotowi aby pomóc i doradzić najlepsze rozwiązanie dla Państwa potrzeb. Na podstawie Państwa indywidualnych oczekiwań będziemy mogli dobrać taki model, który sprawdzi się najlepiej jako wsparcie w pracach biurowych.

Superkopia – szeroki wybór urządzeń wielofunkcyjnych poleasingowych

Firma Superkopia oferuje na sprzedaż szeroką gamę urządzeń wielofunkcyjnych poleasingowych uznanych producentów, między innymi Konica Minolta, RICOH, CANON, a także wielu innych marek.

Dostarczamy także przystępne cenowo materiały eksploatacyjne do urządzeń wielofunkcyjnych, w tym bębny, tonery i wkłady – zarówno oryginały, jak i zamienniki. Dzięki temu mogą Państwo zakupić u nas wszystko, co potrzebne do efektywnej pracy dla Państwa biura.

W przypadku dodatkowych pytań związanych z naszym asortymentem urządzeń wielofunkcyjnych poleasingowych, jesteśmy zawsze do dyspozycji.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z wszystkimi modelami poleasingowych urządzeń wielofunkcyjnych w naszym sklepie!