Urządzenia Triumph Adler

W Superkopia oferujemy wyłącznie produkty najlepszych producentów, dające naszym klientom pewność, że zakupiony produkt (drukarka, kserokopiarka czy urządzenie wielofunkcyjne) będzie zapewniał długą i niezawodną pracę. Jedną z takich firm, jest włoski producent Triumph Adler, którego urządzenia wielofunkcyjne zdecydowaliśmy się dodać do naszej oferty.

Choć jest relatywnie młodą marką na rynku – powstała w październiku 2004 roku – to od samego początku jej założeniem było dostarczanie wysokiej jakości urządzeń, projektowanych z myślą o korporacyjnym użytkowniku. Urządzenia wielofunkcyjne Triumph Adler są szczególnie kierowane do małych i średnich firm, które do tej pory musiały wybierać pomiędzy sprzętem domowym a tym przeznaczonych dla największych biznesów. Teraz już nie muszą stawać przed takim wyborem i mogą sięgnąć po urządzenia opracowywane specjalnie dla nich. Cel, jaki stawia sobie Triumph Adler to dostosowanie się do swoich klientów, a nie zmianę ich nawyków – dotyczących współdzielenia urządzeń, drukowania czy kopiowania.

Jedną z cech wyróżniających produkty marki są niskie koszty eksploatacji, łatwa wymiana materiałów eksploatacyjnych i wysoka wydajność. Skuteczne rozwiązania nie muszą być drogie, a tańsze urządzenia nie muszą oznaczać wysokiej zawodności, jak stara się wmówić konkurencja. Włoska marka Triumph Adler udowadnia, że można produkować przemyślane i funkcjonalne urządzenia, których eksploatacja nie będzie wiązała się z ogromnymi wydatkami.

Triumph Adler – rozwiązania na post-pandemiczny świat

 Pandemia COVID-19 i jej następstwa odbijają się również na organizacji naszych biur i miejsc pracy. Do niedawna przewodnią tendencją było współdzielenie i centralizacja – eliminacja drukarek z biurek pracowników i zastępowanie ich wysokowydajnymi urządzeniami, umiejscowionymi w centralnym punkcie budynku. Dziś, kiedy staramy się unikać zgrupowań osób, a wielu z nas pracuje z domu, zachodzi potrzeba powrotu drukarek na biurka pracowników. Potrzebne więc są tanie w obsłudze, szybkie i wydajne urządzenia o kompaktowych rozmiarach, których obsługa nie będzie kosztowała tyle, co modelów domowych, o lekkiej i wytrzymałej konstrukcji. Wyposażenie pracowników w urządzenia wielofunkcyjne Triumph Adler pozwala na ujednolicenie kupowanych materiałów eksploatacyjnych w firmie, nawet jeśli cześć pracowników pracuje w domu – co ma wydatny wpływ na środki przeznaczane na drukowanie. Niewielkie rozmiary i waga pozwalają na zabieranie ich do domu i powrót do biura, co znajduje zastosowanie przy pracy hybrydowej, łączącej oba te rodzaje aktywności.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko kilka drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych tego włoskiego producenta, ale również oryginalne materiały eksploatacyjne (m.in. tonery), pozwalające na wyciągnięcie pełni możliwości z tych sprytnych urządzeń. Wierzymy w wizję przedstawianą przez Triumph Adler i przekonuje nas model oparty o rozwiązania dla mniejszego i średniego biznesu, dlatego zdecydowaliśmy się w pełni wspierać tę markę, czego dowodem jest oferowanie ich produktów w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że odnajdą się również w Twoim biurze i że dzięki nim uda Ci się zoptymalizować koszty drukowania i kopiowania, trafić w potrzeby Twoich pracowników i klientów, a także uprościć zarządzanie drukarkami i materiałami eksploatacyjnymi w Twojej firmie.